10 kilo vermişti… Keremcem nasıl zayıfladığını açıkladı

Stilisti olan Sena Seçen ile bir süredir birlikte olan Keremcem, konuk olduğu bir programda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. İşte Keremcem’in açıklamalarından satırbaşları…

* 20. yılımdayım, nasıl geçtiğini anlamadım. Yine şarkı söylüyorum, daha büyüdüm daha olgunlaştım. Şarkılarım daha çok beni anlatan şeyler olmaya başladı.

* Nereye Gideyim, Kadife Kelepçeler birbirinden doğdu aslında. 20 yıl sonra iki şarkıyı birbirine kavuşturduk.

* Pandemide 10 kilo aldım. TV programına çıktım, o halimle fotoğrafımı görünce aralıklı oruca başladım. 4 yıldır öyle gidiyor. Günde 1 öğün yetiyor. 10 kilo verdim… Yemeyi çok severim, çocukken de yerdim, şişman bir çocuktum. Egeli olarak otlarla aram iyidir, mutfakta olmayı çok seviyorum.

“EVLİLİK PLANIM YOK”

* Evlilik planım yok ama neden olmasın. Hayatta her şey olabilir.

* Üretken bir dönemimi yaşıyorum. Pandemide 30’a yakın şarkı yaptım. Yavaş yavaş onları çıkaracağım. Nisanda albüm çıkarmayı planlıyorum.

* Oyunculukla şarkıcılık birbirini destekliyor. Sette özellikle başrol oynuyorsan haftanın 6 günü 16 saat çok yorucu olabiliyor. Sadece zamanı değil aklını da alıyor. Setlerde olmayı kamera karşısında olmayı çok seviyorum. Şarkılarımı hazırladım şimdi oyunculuğa yoğunlaşacağım.

* İlk günden beri beni takip eden kişiler var, onlar artık hayranım değil arkadaşım. Şarkılarımı ilk onlara dinletiyorum mesela. Onların fikirlerini almak benim için çok önemli. Konsere özel davet ediyorum. 5 albüm yapmışım bugüne kadar. Şarkılar, nesiller, beğeniler değişiyor. 4.5 dakika şarkım var. Şu an onu yayınlayamam. 3 dakikaya bile uzun deniyor artık. 8 saniyede dinletemiyorsanız gerisini dinlemiyorlar.

* Ünlü olduğumu, yaptığım işin başarılı olduğunu Aşk Oyunu dizisiyle anladım. Sete giderken servisle alıyorlardı bizi Levent metrosundan. İnsanların bana bakışından anladım, dizinin tuttuğunu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x